Duben 2014

Health food

30. dubna 2014 v 20:29 | Queen of Myself |  Každodenní život
Čauko, po dlouhé době zase zpět.

Jím zdravě! Občas... Každý se většinou do toho nějak nutí. Ale VŽDY podlehne kouzlu čokolády. No hlavně nedělejte že nejíte čokoládu a podobně.
Já si dávám zdravé večeře. Přece jenom, když spíte tak nespalujete tuky tak moc jako přes den. Důvod proč nejíst tučná jídla na večer.
Nezapírám, že si neukousnu večer čokolády. Ale fakt to stojí za to. :) Dnes jsem si i trošku zajezdila na stroji. (nevím jak to nazvat) Piju hodně vody. Hodně pohybu.
No, takže tady je fotka mých dvou posledních večeří. :)

dnes včera
No nic, já se loučím pro dnešní večer. Zítra ráno možná hodím nějaký článek ale absolutně netuším o čem.
No dobrou a sladké sny! ♥ (nejdu spát :D)

Kousky od Avonu

23. dubna 2014 v 20:08 | Queen of Myself |  Každodenní život
Ahoj holky. Dneska mi přišli věci od Avonu.


1.Sklidňující voda na chodidla
Nevím jak vy, ale já po sprše většinou hodím na sebe župan a adios. No a tady je porblém. Mokré chodidla dám do papučí a tam se zapaří. Vylézají velké pupínky, které občas zasvědí. Objednala jsem si tuhle vodu na zkoušku. Doufám že to trošku pomůže od těch pupínků. (Už si utírám chodidla.)

2. Čistící pěna
Odstraňuje nečistoty a nedokonalosti pleti. Přiznám se, pěnu používám i na odlíčení. Pouze na korektor, linky a trošku řasenky. Zbylou řasenku, kterou neodlíčím umyju teplou vodou. I pěna se musí opláchnout teplou vodou!!!

3. Tekutý korektor odstín Fair
Konečně korektor. Musela jsem si vytrět pár dní s make-upem jlikož Avon došel později. No je božský. Na to, co z Avonu jsou make-up na prd tak tenhle tekutý korektor jsem si zamilovala. Barva jako dělaná přímo pro můj obličej. Jenom jedno mínus to přece má. Velikost! Je to strašně malé.


Hezký večer. :)
xoxo

Shrnutí posledních dnů

18. dubna 2014 v 12:35 | Queen of Myself |  Každodenní život
Ahojte, mám tady takvé shrnutí za poslední dny.
Takže, jak jste si všimli začalajsem běhat. Ve čtvrtek ráno,(10:00) jsem si šla zaběhat spolu s Naty a Sárou. (můžete znát z článku o ZOO) Po tom co jsme přišli se Sárou domů, jsme si udělali oběd.:)
doufám že poznáte z čeho se to skládá :)


Odpoledne jsme se šli se Sárou nechat ostříhat. Já jsem si nechala vyholit bok. Musela jsem si to už nechat zkrátit. A Sára dva boky jelikož už je měla taky dlouhé. Čekali jsme asi 2 hodiny v kavárně jelikož až ve 16:00 na nás přišla řada.


Dneska s s Vámi loučím, protože odjíždím na chatu. Možná nebudou články jelikož bude porblém s internetem. Mějte se tady a přeju kčrásný víkend
xoxo Míša

DIY- Lávová lampa

16. dubna 2014 v 21:09 | Queen of Myself |  DIY

DIY - Lávová lampa

Ahoj holky, dneska jsem tady s novým článkem o tom jak si vyrobit lávovou lampu. Není to obtížné takže here we go.

budeme potřebovat:
- nádobu (spíš vyšší)
- vodu
- olej
- barvivo (stačí inkoust)
- šumivou tabletu

foto pro ukázku některých potřeb1.Takže, začneme tím, že smícháme vodu s barvivem. Volba barvy je na Vás. (mícháme už v nádobě určené pro lampu)
2. Na obarvenou vodu nalijeme olej. Vrstva cca 5 cm.
3. Vezmeme šumivou tabletu, rozpůlíme ji, a hodíme do skoro hotové lampy.
4. Počkáme asi 2 minutky
5. Pomocí nějakých fyzikálních blbin se začnou tvořit takvé ty barevné kuličky co jsou v lávové lampě. Doporučuji lampu nějak nasvítit v tmavé místnosti.


Fotky z pokusu ve třídě:


Doufám že se líbí. :)
Jako první DIY jsem chtěla něco speciálního :)
Krásné Velikonoční svátky :)

Sport everyday

14. dubna 2014 v 17:58 | Queen of Myself |  Každodenní život
Ahojte holky, jsem tady po náročném pondělním dni. Uff.. Posílám Vám nějaké ty věci z dneška :-)


Po prvé jsem zkoušela si zaběhat takovou menší trať se psem. Officiálně se tomu sportu říká Canicross. Jde o to, že jste navlečeni do postroje a pes vás pomocí speciálního vodítka táhne. Vy běžíte samozdřejmě. Zdá se to na první pohled lehké, ale udržet toho psa v temtu jaké Vám vyhovuje je dost obtížné.
(nedívejte se na můj obličej -_-)


Pak jsem si šla zaběhat na okruh, který je určen pro sportovce. Jedno kolo má 1 km. První kolečko bylo obtížnější jelikož bylo strašně složité se naučit dýchat v tempu aby mi to vyhovovalo a bylo to správně. Jelikož dědičně jsem získala velké bolesti zad, jsem to při 1. kolečku chytla. Super. Druhé kolečko jsem zvládla bez přestávky. Já! Bez přestávky jsem uběhla 1 km.


Tímto bych chtěla motivovat i Vás. Běchám teprve 1. den, ale už dnes to stálo zato když máte s kým, kde a nesmí Vám taky chybět ten sportovní duch do toho.

Tímhle se teď řídím. ↓


ZOO Ostrava - 12.3.2014

13. dubna 2014 v 12:58 | Queen of Myself |  Každodenní život
Zdravím. Včera jsem byla v ZOO i s mými fakt dobrými kámoškami. (napsat tuhle větu spisovně, mi dalo zabrat) No, mimo hádky o tom kde se právě nacházíme a kdo si pujčí první prupisku aby si mohl zaškrtnout místo kde jsme právě byli, to bylo *perfecto* (snaha o to napsal slovo španělsky/italsky) .

Mapa ZOO Ostrava (pardon za kvalitu)


Když jsme konečně došli na konec ZOO, sedli jsme si na dřevěné lehátka a začali jsme se fotit. ( na památku ;);):D) Seděli jsme hned naproti jezera s kachnami. Respekt před nimi, protože to jak přistávají do vody je fakt bohovské.


Chtěli jsme jít do Evolučního pavilonu. No ZAVŘENO. Wtf?! -_- Zašli jsme si tam aspoň na ty ''Evoluční záchodky'' . Fakt evoluční! A hygienické. Količka, která rožně světlo bez toho aby jsi se jí dotknul. Fakt vymoženost pro nás '' pavíány'' (:D:D:D:D) Hned vedle byl jak to nazvat, prostě bylo to místo kde budou bydlet opice. Prosklené. Občas jsem si myslela že mě tam jednou strčí.A poslední, část ZOO, která je nejoblíbenější a tedy 'Statek'. Můžete tam vidět všechny zvířata, která najdete všude na farmách apod. Taky za 5Kč dostanete jídlo, kterým je můžete krmit . Dostanete se mezi kozy a berany. Moje pocity mezi nimi jsou celkem smíšené jelikož nevím co čekat. Moje blbá vzpomínka z dětství. Dáš jednou beranovi kousek té sušenky a pak už ne = pronásleduje tě, trkne tě. K*urva to je bolest. -_-
(mám vyholenou půlku hlavy, takže se neděste co to je:))


Přeji pěkný zbytek víkendu. :)

Welcome back + News

12. dubna 2014 v 21:52 | Queen of Myself
Ahojte, vítám Vás zpět. Konečně jsem si našla čas :). Doufám že jste na mě nezapoměli.

Je tady několik novinek ohledně blogu. Bude nový dess, který bude jednoduchší, protože mě nějak ubíjí ty barvy co jsem tady měla předtím. Podpísové jméno je taky jiné. Proč '' Queen of Myself'' ? Protože to o mě vypovídá. Nechci být ten malý Prd. Celkově, se snažím být jiným člověkem.
-No, událo se spousta věcí, tak se to tady budu snažit nějak popřidávat.
Přeju pěkný večer :)